Prázdninový provoz

Termín prázdninového provozuv MŠ Měšice: 1.-16.2021

Naše MŠ má provoz od 7.00 do 17 hodin.

Děti se scházejí do 8 hodin.

Rozmístění dětí bude následující: Děti z Báště a Mratína v horní třídě Kapříků, děti s Líbeznic v horní třídě Vodníků.

Vzhledem ke stísněnějším prostorám jsou šatny dětí umístěny v přízemí, v mezipatře i nahoře. Poličky na boty mají všechny děti v přízemí. Kapříci mají šatny až nahoře u tříd, Vodníci šatny někdo v přízemí, někdo v mezipatře.Od prvního dne budou mít všechny děti označeny poličky svým jménem a určitě bude k dispozici někdo z personálu, který poradí co a jak, nebojte :-)

Do školky vemte dítěti s sebou náhradní oblečení a OBLEČENÍ NA VEN, pláštěnku, holiny. Nenoste nám prosím kartáčky a zubní pasty, obvykle z toho bývá víc škody než užitku.

Pokud dítě nebude vyzvedávat zákonný zástupce, přineste prosím zplnomocnění (lze stahnout na této stránce dole).

Prosím, ať děti nenosí do školky žádné hračky. Není v naší moci je uhlídat a pak z toho bývá kopa smutku. Pokud dítko odpočívá, nechť si vezme plyšáka, to samozřejmě není problém.

Pokud k tomu máte jakékoli dotazy, připomínky, spojte se se mnou...

Děkuji, přeji Vám klidné dny,

Klára Foniová Pokorná

tel: 777 304 024

Archiv
    Je možné své dítko příhlásit k prázdninovému provozu v MŠ Měšice,  Líbeznice, Bášť. Přihlášky jsou k dispozici ke stažení přílohou tohoto mailu, stejně jako informace k platbám za stravné a úplatu za vzdělávání k nám i do spolupracujících mateřských školek.

Termíny prázdninového provozu:
    1.-16. červenec MŠ Měšice
    2.-6. srpna MŠ Líbeznice
    9.-13. srpna MŠ Bášť

Přihlášky do všech školek je nutno doručit fyzicky do schránky té které mateřské školy do 4. června. Spolu s přihláškou je nutné odevzdat kopii evidenčního listu, kterou získáte ve Vaší kmenové mateřské škole.

A ohlídejte si prosím platby do jednotlivých školek!!!

Klára Foniová Pokorná