prázdninový provoz

Termín prázdninového provozuv MŠ Měšice: 1.-10.7.2020

Naše MŠ má provoz od 7.00 do 17.00 hodin.

Děti se scházejí do 8 hodin. V době od 7 do 7.30 hodin se všechny děti scházejí v horní třídě Vodníků, po 7.30 si je učitelky přebírají do svých tříd a tedy v době mezi 7.30 a 8.00 je již předáváte tam kam patří - informaci o přiřazení dítěte do dané třídy dostanete první den prázdninového provozu u vstupních dveří školy od některé z našich zaměstnankyň, která bude připravena pomoci Vám s orientací v naší MŠ. Pro usnadnění se v první den prázdninového provozu budou děti i v době od 7 do 7.30 hodin scházet ve "svých" třídách.

Vzhledem ke stísněnějším prostorám jsou šatny dětí umístěny v přízemí, v mezipatře i nahoře. Poličky na boty mají všechny děti v přízemí. Kapříci mají šatny až nahoře u tříd, Vodníci šatny někdo v přízemí, někdo v mezipatře.Od prvního dne budou mít všechny děti označeny poličky svým jménem a určitě bude k dispozici někdo z personálu, který poradí co a jak, nebojte :-)

Do školky vemte dítěti s sebou náhradní oblečení a OBLEČENÍ NA VEN, pláštěnku, holiny. Nenoste nám prosím kartáčky a zubní pasty, obvykle z toho bývá víc škody než užitku.

Pokud dítě nebude vyzvedávat zákonný zástupce, přineste prosím zplnomocnění (lze stahnout na této stránce dole).

Prosím, ať děti nenosí do školky žádné hračky. Není v naší moci je uhlídat a pak z toho bývá kopa smutku. Pokud dítko odpočívá, nechť si vezme plyšáka.

Pokud k tomu máte jakékoli dotazy, připomínky, spojte se se mnou...

Děkuji, přeji Vám klidné dny,

Klára Foniová Pokorná