Mimořádný zápis

  10.9.2019

  Vše okolo odloučeného pracovště finišuje, v týdnu od 16.9. by měly být všechny fyzické práce skončeny, bude ještě záležet na rychlosti zvládnutí potřebných formalit. Sledujte prosím tyto stránky, hned jak budu mít informaci o možném termínu zápisu, sdělím ji zde. Mimořádný zápis se s největší pravděpodobností uskuteční koncem týdne od 16.9.2019, případně začátkem týdne od 23.9.2019 tak, aby do konce září mohla školka přivítat děti již do plného provozu.

  Přílohou je Evidenční list, který je potřeba potvrdit lékařem.

  Na samotný zápis bude potřeba ještě přinést Přihlášku ke stravování (možno též stahnout na této stránce dole)

  Samotnou přihlášku do MŠ vyplníte na místě.

  Kritéria pro přijímání jsou též zveřejněna na této stránce dole.

  Hezké dny, Klára Foniová Pokorná

   

  ARCHIV:

  Vážení rodiče,

  otevření nového detašovaného pracoviště MŠ Měšice v areálu u Centra volného času dle současné situace vypadá až na druhou polovinu září a v souvislosti s tím bude termín mimořádného zápisu pravděpodobně v půlce září, budeme informovat. Sledujte prosím naše webové stránky, informace budou aktualizovány.

  V každém případě je možno si připravit Evidenční list, který je potřeba vyplnit od lékaře. Najdete ho ke stažení na této stránce dole. Přihlášku budu moci připravit, až budu mít konkrétní informace o otevření MŠ. Tu je ale možno vyplnit pak až na místě při zápisu. K samotnému zápisu bude ještě potřeba přinést kopii Rodného listu dítěte + originál k nahlédnutí.

  Děkuji za pochopení, přeji krásné letní dny,

  Klára Foniová Pokorná

   

   

   

  
  Kategorie

  Počítadlo přístupu

  TOPlist

  Výběr třídy