Kroužky

Kroužky naše mateřská škola na základě rozhodnutí České školní inspekce a v souladu s RVP PV  (Rámcový vzdělávací program pro předškolní vzdělávání) neorganizuje, pouze na základě dohody mezi MŠ a zřizovatelem (obcí) poskytuje místnost lektorům, kteří si zde provozuji zájmové aktivity avšak mimo rámec  naší mateřské školy.

Na každý kroužek je třeba mít vyplněné zmocnění (přílohou níže), na základě kterého můžeme dítko lektorovi předat.

Pro školní rok 2018-19 jsou domluvené tyto odpolední aktivity mimo rámec MŠ.

Pondělí 15.30- 16.15 hod,. TANEČKY (přihlašovat se na mail: roman.stukheil@centrum.cz)

Úterý 15.00-15.45 hod. ANGLIČTINA (přihlašovat na ni je možno přímo přes www.andelky.cz)

Středa 13.30-14.30 KERAMIKA starší děti a 14.45-15.30 KERAMIKA mladší děti (přihláška přílohou níže, odevzdávat u třídních učitelek)

Čtvrtek 13.00 - 13.45 hod. FLÉTNA (přihlášení u mě mailem na info@msmesice.cz)

Čtvrtek 15.20 - 16.00 hod. YOGA (přihláška přílohou níže, odevzdávat u třídních učitelek)

Čtvrtek 15.30 - 16.15 hod. HRAJEMEM SI S PÍSNIČKOU - ve třídě Kapříků (přihlašovat na je možno přes www.andelky.cz)

Na aktivity se přihlašujte prosím do pátku 21. září 2018

Po ukončení aktivity si rodič musí dítko vyzvednout, již se nemůže vrátit do MŠ!!!