Kroužky

Kroužky naše mateřská škola na základě rozhodnutí České školní inspekce a v souladu s RVP PV  (Rámcový vzdělávací program pro předškolní vzdělávání) neorganizuje, pouze na základě dohody mezi MŠ a zřizovatelem (obcí) poskytuje místnost lektorům, kteří si zde provozuji zájmové aktivity avšak mimo rámec  naší mateřské školy. Pro školní rok 2017-18 jerozvrh následující:

Pondělí 15.30- 16.15 hod,. TANEČKY

Úterý 15.00-15.45 hod. ANGLIČTINA

Středa 13.00 -15.00 s možností vyzvednutí do 15.30 hod.
    KERAMIKA  vždy 1x za 14 dní dvouhodinovka

Čtvrtek 13.00 - 13.45 hod. FLÉTNA

Možnost kam a jak jezdit plavat se řeší. Pokud se bude plavat, tak až od dubna do června
    A ještě předtím cca od půlky ledna do půlky dubna je možnost jezdit do solné jeskyně do Hovorčovic, kde by vždy půlka dětí byla v solné jeskyni a půlka na tenise a pak by se vyměnily. Cena za 1 návštěvu solné jeskyně a tenisu dohromady 70 Kč + doprava cca 80 Kč/ dítě / lekce. Plavání i solná jeskyně by probíhalo v dopoledních hodinách.

Na všechny tyto aktivity (kromě angličtiny) budou vypsány zápisní archy s vyznačením maximálního počtu zájemců a to od pondělí 11.9.2017 na informační nástěnce v prvním patře. Na angličtinu se hlaste přímo přes www.andelky.cz

Po ukončení aktivity si rodič musí dítko vyzvednout, již se nemůže vrátit do MŠ!!!