Informace pro rodiče

Ve spodní části této stránky naleznete potřebné informace týkající se provozu naší mateřské školy. Je tam i dotazník týkající se Vašeho dítěte, jehož vyplnění nám umožní lepší a efektivnější práci s dítětem.

Pokud bude dítko vyzvedávat i někdo jiný než jen zákonný zástupce, je potřeba odevzdat třídní paní učitelce zmocnění k vyzvedávání.

Pokud se dítě vrací do kolektivu po delší nepřítomnosti, po nemoci, je potřeba donést buď potvrzení od lékaře, že dítě může do dětského kolektivu, případně je potřeba, aby rodič vyplnil případné prohlášení rodiče, že dítě není infekční.

Je možno se přihlašovat na konzultace k jednotlivým učitelkám. Termíny budou vypisovány ve zhruba měsíčních intervalech, dané datum bude zveřejněno na webu.

Na této stránce si buď zvolíte VYTVOŘIT REZERVACI (a poté zvolíte s kým chcete konzultovat) nebo rovnou kliknete na jméno dané paní učitelky. Zobrazí se Vám po levé straně datum, po pravé časový údaj o začátku konzultace. Kliknete na ten, který Vám nejlépe vyhovuje, stisknete tlačítko Pokračovat. Na další stránce vyplníte jen jméno, mail, telefon, do poznámky případně co má být předmětem konzultace a stisknete tlačítko Vytvořit rezervaci. Na Vámi uvedený email Vám přijde informace o provedené rezervaci, která Vám bude ještě 1 den před datem konání mailově připomenuta :-) Pokud by bylo potřeba přidat ještě další hodiny, dejte prosím vědět, domluvíme.

Konzultace jsou skvělým komunikačním nástrojem, jak předejít různým nedorozuměním apod. Zejména u nových dětí je vhodné popovídat si s paní učitelkou o zvyklostech dítěte, jeho individuálních potřebách. Mámeod Vás mít vyplněné dotazníky pro efektivnější práci s dítětem, konzultace je ještě taková třešnička na dortu :-)

Pokud Vám nebude vyhovovat daný termín, domluvte si prosím individuální.

Děkuji, Klára Foniová Pokorná